Saturday, 18.05.2024, 07:40
ATESTATE HTML
Welcome Guest | RSS
Main Probleme cu coletul postal - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: atestat  
Forum » Calitatea atestatalor » Probleme la trimiterea atestatelor » Probleme cu coletul postal (Ce puteti face daca apar probleme cu cd-ul trimis de noi)
Probleme cu coletul postal
atestatDate: Thursday, 18.09.2008, 17:25 | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 12
Reputation: 0
Status: Offline
Cu toate ca cd-ul cu proiectul tau este trimis in plicuri de protectie se intampla sa ajunga bucati datorita transportului efectuat de posta romana sad . Au fost 8 cazuri de acest fel in 2007, situatii care intr-un final a fost rezolvata prin retrimiterea coletului gratis catre destinatar.
Coletul trimis de noi are scris in interior si o parola. Daca CD-ul nu va merge sau il primiti distrus atunci contactati-ne si spuneti-ne parola iar noi vi-l retrimitem gratis. : biggrin
 
atestatDate: Sunday, 21.09.2008, 22:21 | Message # 2
Admin
Group: Administrators
Messages: 12
Reputation: 0
Status: Offline
In cadrul acestei rubrici trebuie sa amintesc cea mai penibila situatie pe care am intalnit-o anul trecut. Un colet cu 7 proiecte a fost trimis undeva in judetul Suceava si din cauza transportului toate cele 7 cd-uri au ajuns bucati...TOATE... Era vorba de o comanda de peste 200 de lei. Am fost sunat de parintii destinatarului care plangeau la telefon,probabil au fost socati cand au desfacut coletul. Avea web si dupa ce mi-a aratat cd-urile distruse la web am fost deacord sa le retrimit gratis. Preferabil este trimiterea atestatelor pe yahoo messenger SIGUR si RAPID.
 
Forum » Calitatea atestatalor » Probleme la trimiterea atestatelor » Probleme cu coletul postal (Ce puteti face daca apar probleme cu cd-ul trimis de noi)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024 Create a free website with uCoz